O nas


Serdecznie dziękujemy za dobry wybór w poszukiwaniu rozwiązań dla swoich wyzwań w Firmie Handlowo-Usługowej STENDO, działającej w szerokim segmencie dostaw i doboru komponentów przemysłowych, przeznaczonych głównie dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego oraz farmaceutycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń znajdujących zastosowanie jako komponent w samych procesach produkcyjnych (w tym m. in. pompy higieniczne, zawory, mieszadła, miksery, blendery, emulsyfikatory) jak i kompletne instalacje (stacje mycia, system odzyskiwania cennego produktu, system SLES, jednostki fermentacyjne, pasteryzatory i wiele innych). Działalność firmy obejmuje zarówno rynek krajowy, jak i zagraniczny.

Naszym klientom oferujemy wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej, fachowe doradztwo techniczne, dogodne warunki sprzedaży, a także szeroką współpracę przy tworzeniu  projektów instalacji, doborze pomp, mieszadeł czy mikserów.

Przewodnią dewizą firmy Stendo jest bezpośredni i autoryzowany kontakt z producentami urządzeń z naszej oferty, a także dostarczanie oryginalnych części zamiennych do zakupionych i posiadanych przez klientów urządzeń. Zapewniamy fachowy i rzetelny serwis do sprzedanych przez nas urządzeń realizowany na miejscu u klienta, bądź w naszych renomowanych oddziałach serwisowych w Polsce lub u producenta, w zależności od stopnia uszkodzenia maszyny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

slider-1